Rekord Bull Sraz

Jediný oficiální web unikátní akce

Sraz se týká těchto plemen

Když se váš voříšek bude aspoň trochu podobat některému z bull plemen, bude samozřejmě zapsaný také.

Kdyby náhodou nebyl (což se nestává, to už by fakt musel vypadat spíš jako pudlík, čivava, nebo třeba bernardýn ad.), bude srdečně vítán jako divák (a může se klidně zúčastnit i soutěží apod.).

ZÁSADNÍ VĚC:
Na akci NENÍ POVOLENO volné pobíhání psů, POVINNÉ je mít psa NA VODÍTKU (vždy striktně vyžadujeme!). Máte-li pejska “trochu ostřejšího” a nejste si úplně jistí, jak bude reagovat na větší počet psů, radši mu dejte náhubek.
S vyloženě agresivním psem prosím rovnou zůstaňte doma – díky! Naším zájmem je uspořádat POHODOVOU A PRIMA AKCI.

Základní podmínky:
Psi musí být zdraví, s platným očkováním dle zákona. Každý účastník je povinen řídit se zákonem 246/1992 Sb. na ochranu zvířat proti týrání. Akce se nesmí zúčastnit háravé feny a feny ve vysokém stupni březosti. Pořadatel neodpovídá za škody způsobené psem a jeho majitelem, ani za ztrátu či úhyn psa.

 

Nejčastější dotazy

Zde přinášíme nejčastější dotazy (témata) + odpovědi na ně. Pokud máte jiný dotaz, na který jste zde nenašli vysvětlení, napište nám na mail: srazZAVINÁČbulici.cz 🙂 MŮŽOU SE ZÚČASTNIT KŘÍŽENCI?

Více zde

Sraz se týká těchto plemen

SRAZ SE TÝKÁ TĚCHTO PLEMEN (DLE FCI): Teriéři typu bull (3.3.) Americký stafordširský teriér Bulteriér standard a mini Stafordšírský bulteriér pitbulteriér (neuznaná plemena) american bully

Více zde
Dnů
Hodin
Minut
Sekund