IX. REKORD BULL SRAZ 2022 byl v sobotu 24. září od 12:00 do 17:00 hod. na osvědčeném místě v Praze 13 v krásném Centrálním parku Lužiny, už potřetí za laskavé podpory MČ Praha 13 a pod osobní záštitou pana starosty Davida Vodrážky. Generálním partnerem byl MARP (české krmení špičkové kvality), hlavními partnery Love BARFCanis Bull a Psí nákup a další milí partneři. 

Sraz zahájila velká psí celebrita – Gump, aneb pes, který naučil lidi žít.

Dárky pro všechny + bohatý program

Každý účastník při registraci obdržel zajímavé dárky od partnerů akce. Velmi pobavily oblíbené zábavné soutěže jako např. „Neber buřta“ a „Zákeřná ulička“.

Během odpoledne si návštěvníci užili např. ukázky nového psího sportu – treibballu, naučili se základy výcviku v podání přední trenérky psů Hany Böhme a poznali dvě skvělé canisterapeutky – stafbulinky Růženku a Winnie s jejich paničkami Lucií a Markétou. Moderní aktivitu maintrailing prezentovaly Katka se stafordkou Eliškou.

Zúčastnilo se celkem 546 bull psů:

194 bulteriérů (vč. mini)
185 stafbulíků
65 amstaffů
44 kříženců
40 am-bully
18 pitbulů;
z toho 49 adoptovaných.
Přišlo celkem o téměř 50 víc psů než loni (503 psů). Početní rekord 705 psů (2018) tedy nepadl, ale zato…:

Máme potvrzený nový český rekord:

  • 20 psů předvedlo Hromadnou poslušnost pod vedením trenéra Mirka Tošnara.
    Spočívala v tom, že 20 bull psů předvedlo společně úžasnou show, která trvala asi 10 minut (odkládání za chůze, hromadná přivolání atd.). Vše na závěr zdokumentoval komisař agentury Dobrý den.

VÝTĚŽEK pro bulíky v nouzi: skoro 100 tisíc korun!

Na akci byl slavnostně pokřtěn nový kalendář BULÍCI 2023, jehož prodej + charitativní tombola (s atraktivními dárky od partnerů akce) + další dary od partnerů hned na místě vynesly celkem 92 718 Kč!

Velké díky všem, kdo přišli, partnerům za podporu akce a v neposlední řadě i skvělému Bull Sraz Teamu ♥ za sehranou práci při organizaci celé akce!

Kateřina Kašparová
pořadatelka Rekord Bull Srazu www.bullsraz

Jak vidí bullsraz sám pes? To můžete zjistit díky tomuto videu ⇓
Za natočení děkujeme stafbulíkovi jménem Cameron Baccara Staff Edith a jeho paničce Shárí Kremlová ♥