Rekord Bull Sraz

Jediný oficiální web unikátní akce

Nejčastější dotazy

Zde přinášíme nejčastější dotazy (témata) + odpovědi na ně. Pokud máte jiný dotaz, na který jste zde nenašli vysvětlení, napište nám na mail: srazZAVINÁČbulici.cz 🙂

Když se váš voříšek bude aspoň trochu podobat některému z bull plemen, bude samozřejmě do rekordu zapsaný. Kdyby náhodou podobný nebyl (což se nestává, to už by fakt musel vypadat spíš jako pudlík, čivava, nebo třeba bernardýn ad.), bude srdečně vítán jako divák (a může se klidně zúčastnit i soutěží apod.).

Není, registrace do rekordu je vždy až přímo na místě (za dohledu komisaře z agentury Dobrý den).

Stejně tak registrace do zábavných soutěží – vše až přímo na místě.

PP na Rekord Bull Srazu nikdy nijak nezkoumáme ani neřešíme, důležitá je podobnost s konkrétním bull plemenem (viz seznam zde).

Jasně, vítáni jsou VŠICHNI pejsci, jen pokud nejsou viditelně podobní nějakému bull plemeni dle FCI, nebudou zapsáni do rekordu, ale budou srdečně vítáni 🙂

Dle oficiálního stanoviska z Ministerstva zemědělství se kupírovaní psi mohou srazu zúčastnit a být zapsaní do rekordu, jen se nesmějí zúčastnit doprovodných soutěží.

Nemusíte – prostě jdete na procházku do parku (kam ho taky nenosíte), a najednou ejhle, bullsraz 🙂

DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ K FOCENÍ NA AKCI

 

Naše akce se koná na veřejném prostranství. Návštěvou srazu každý divák souhlasí, že může být předmětem fotografování (oficiální fotograf/ka akce je viditelně označen/a, např. kartičkou, FOTOGRAF/KA AKCE). Fotky pořízené na naší akci mohou být kdykoliv v budoucnu využity zpravodajským způsobem (reportáže o akci) v médiích (zejména v tisku, audiovizuálních médiích a na internetu vč. sociálních sít).

Pokud si focení své osoby výslovně nepřejete, musíte to explicitně oznámit přímo fotografovi/ce! Za focení třetími osobami neneseme žádnou zodpovědnost.

Podpisem na Registračním formuláři (k rekordu) dáváte souhlas se zpracováním vašich osobních údajů spojených s účastí na srazu a s použitím fotografií a videozáznamů (pořízených v průběhu srazu) a jejich použitím pro archivní a propagační účely pořadatele, jak to vyžaduje zákon 101/2000 Sb.

Nejčastější dotazy

Zde přinášíme nejčastější dotazy (témata) + odpovědi na ně. Pokud máte jiný dotaz, na který jste zde nenašli vysvětlení, napište nám na mail: srazZAVINÁČbulici.cz 🙂 MŮŽOU SE ZÚČASTNIT KŘÍŽENCI?

Více zde

Sraz se týká těchto plemen

SRAZ SE TÝKÁ TĚCHTO PLEMEN (DLE FCI): Teriéři typu bull (3.3.) Americký stafordširský teriér Bulteriér standard a mini Stafordšírský bulteriér pitbulteriér (neuznaná plemena) american bully

Více zde
Dnů
Hodin
Minut
Sekund